7/24 Hizmetinizdeyiz
Merkez Şube: Antalya Muratpaşa Diğer Şubelerimiz: Akseki, Aksu, Alanya, Demre, Döşemealtı, Elmalı, Finike, Gazipaşa, Gündoğmuş, İbradı, Kaş, Kemer, Kepez, Konyaaltı, Korkueli, Kumluca, Manavgat, Serik, Muratpaşa,

Manavgat Tuvalet Gideri Tıkanıklığı Açma

28-03-2023 05:06:00

Pis Su Gideri Tıkanıklığı Nedenleri

Pis su giderlerindeki tıkanıklığı çözüme ulaştırmak için öncelikli olarak gider tıkanıklığının nedenini ortaya çıkarmak gerekir. Manavgat pis su gideri tıkanıklığı açma işlemleri için sorunun nedeni belirlenirken kameralı cihazlar kullanırız. Deneyimli çalışanlarımız sayesinde de size tam anlamı ile % 100 etkili çözüm sağlanır.

Manavgat Tuvalet Tıkanıklığı Açma Gider içi kamera ile incelenmeden önce pis su giderindeki sular boşaltılır. Bu durum tesisatın daha iyi görünmesine olanak sağlar. Firma olarak pis su boşaltıldıktan sonra kameralı robot kullanırız. Tesisat içerisinde dolaşan robot sayesinde tüm tesisatın görüntüsünü alırız. Daha sonra da sorunun kaynağını tespit ederiz. Manavgat gideri tıkanıklığı açma hizmetimiz sayesinde evlerinizde ya da iş yerlerinizde hiçbir inşaat durumu oluşmadan çözüm sağlarız.